Już po raz drugi ponownie z Młodzieżowym Domem Kultury w Płocku zapraszam Was serdecznie na aukcję charytatywną w której do wylicytowania jest sesja fotograficzna mojego autorstwa. Cała kwota uzyskana z licytacji zasila konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, grającej w tym roku na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

W ubiegłym roku wspólnymi siłami udało nam się zasilić konto WOŚP kwotą 510zł.  Również i w tym roku do wylicytowania jest sesja zdjęciowa (z wyjątkiem sesji ślubnej) o wartości 800zł. Może to być sesja narzeczeńska, rodzinna, dziecięca, portretowa, do portfolio modelki… Plener do zrealizowania jest w 2014 lub 2015 roku, w Płocku lub jego okolicach (do 30km) może być zamieniony na inną dowolną (w tym zagraniczną) lokalizację, pod warunkiem opłacenia dodatkowych kosztów mojej podróży.

W cenie wylicytowanej sesji zwycięzca otrzymuje 25 wysokiej jakości fotografii wywołanych w formacie 15 x 23 cm wybranych samodzielnie ze wszystkich zdjęć przekazanych na spersonalizowanej płycie DVD. Wszystkie fotografie na płycie są wysokiej rozdzielczości, nadają się doskonale do wywołania w dużym formacie zarówno na tradycyjnym papierze fotograficznym jak i fotoobrazach, fototapetach, które mogę pomóc zrealizować. Zwycięzca aukcji otrzymuje elegancki voucher nadający się doskonale na prezent.

Zapraszam serdecznie do licytowania zarówno młode pary, którym sesja narzeczeńska posłuży kapitalnie jako trening przed „głównym starciem” czyli sesją ślubną jak i wszystkie mamy, babcie oraz wszystkich chętnych, którzy chcieliby sprawić sobie lub komuś bliskiemu wyjątkowy prezent a dodatkowo pomóc tym samym potrzebującym dzieciakom i osobom starszym dla których gra tegoroczna orkiestra. Trudno wyobrazić sobie bardziej szczytny cel, nieprawdaż 🙂 ?

Sesję możecie wylicytować na aukcjach Allegro pod następującym ADRESEM.

Zapraszam Was również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, dzięki któremu dotrzemy do jeszcze większej ilości osób LINK

sesja rodzinna w Płocku

fotograf Płock Arek Gmurczyk

Sesja narzeczeńska w Barcelonie
sesja dla dziecka studio Płock
Płock sesja narzeczeńska jachty
sesja rodzinna plock

voucher na sesję fotograficzną

Dodatkowo, również i w tym roku 12 stycznia będziesz mógł spotkać mnie wspólnie z Płocką Grupą Fotograficzną w płockim ZOO (herpetarium) (tu na 100%) oraz być może w Galerii Wisła. W obu miejscach szukajcie naszej ekipy ze skarbonkami pomiędzy godz. 12:00-16:00, w galerii być może chwilę dłużej. W tym roku szykujemy trochę sprzętu studyjnego, wpadnijcie koniecznie na zdjęcia 🙂
WOŚP 2014 w Płocku z PGF

Zdjęcie to ułamek sekundy, na zawsze już zatrzymany dla Was w kadrze wspomnień.

Serdecznie zapraszam do licytacji, Arek Gmurczyk.

Nie możesz licytować? Będzie mi bardzo miło jeśli udostępnisz tę informację dalej, dzięki 🙂 !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography