Kiedy w Sylwestra 2011r. wpadłem na pomysł zorganizowania noworocznego spotkania płockich pasjonatów fotografii nie myślałem, że będzie to akcja cykliczna. Jako że od pomysłu do jego realizacji krótka droga następnego dnia w samo południe w szampańskich nastrojach spotkaliśmy się w bodajże 9 osób w płockim ZOO. Rok później w kilkanaście a w tym roku podczas 3 edycji spotkania organizowanego przez nasze stowarzyszenie już w ponad 60 osób, nie tylko z Płocka a nawet nie tylko z Polski.

Przed Wami „kilka” pamiątkowych strzałów z „III Pleneru Noworocznego Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna”. Prawdopodobnie pierwszy plener fotograficzny 2014r w Polsce. 01.01.14 godz. 12:00 płockie ZOO, któremu dziękuję za pomoc w organizacji spotkania.

plener-noworoczny-plock (1)

Płocka Grupa Fotograficzna

plener-noworoczny-plock (3)

plener-noworoczny-plock (4)

plener-noworoczny-plock (5)

plener-noworoczny-plock (6)

plener-noworoczny-plock (7)

plener-noworoczny-plock (8)

plener-noworoczny-plock (9)

plener-noworoczny-plock (10)

plener-noworoczny-plock (12)

plener-noworoczny-plock (11)

plener-noworoczny-plock (14)

plener-noworoczny-plock (15)

plener-noworoczny-plock (16)

plener-noworoczny-plock (17)

plener-noworoczny-plock (18)

zoo_plock

plener-noworoczny-plock (19)

plener-noworoczny-plock (20)

pgf

plener-noworoczny-plock (22)

plener-noworoczny-plock (24)

plener-noworoczny-plock (25)

plener-noworoczny-plock (26)

plener-noworoczny-plock (27)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography