W sobotę 18 stycznia w Auli Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie miało miejsce spotkanie założycielskie Polskiego Stowarzyszenia Blogerów i Vlogerów w którym miałem przyjemność uczestniczyć. Działając od jakiegoś czasu w organizacjach pozarządowych uważam, że decyzja podjęta przez inicjatorów powstania stowarzyszenia to dobry kierunek dla polskiej blogosfery. Kierunek budzący zrozumiałe wątpliwości, który warto obdarzyć kredytem zaufania. Gra warta jest świeczki i moim zdaniem wypada  zastanowić się czy to właśnie nie w jedności blogerzy pokazali już wielokrotnie swoją największą siłę.

Spotkanie miało charakter otwarty i mógł wziąć w nim udział każdy zainteresowany twórca. Każdy miał prawo głosu oraz mógł tworzyć ostateczny wygląd statutu nowo powstającej organizacji. Podczas zebrania Natalia Hatalska  zadeklarowała publicznie przeniesienie do stowarzyszenia wszystkich przygotowywanych przez siebie w ramach hatalska.com rzeczy dotyczących blogosfery tj. badań, raportów, analiz, casebooków, itp. Chwilę później Tomasz Machała w swoim artykule w natemat.pl oznajmił że Zgłasza się do Polskiego Stowarzyszenia Blogerów i Vlogerów. Początek jest obiecujący. Co będzie dalej? Zobaczymy. Ja jestem dobrej myśli.

Jako zawodowy fotograf, bloger, współtwórca Ogólnopolskiej kampanii społecznej, dotyczącej ochrony i przestrzegania prawa autorskiego oraz poszanowania własności intelektualnej w kontekście fotografii i filmu „Jestem autorem. Znam swoje prawa.” Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna w #PSBV będę chciał zwrócić uwagę na temat prawa autorskiego traktowany do niedawna w polskiej blogosferze po macoszemu.

Jeśli chcielibyście do nas dołączyć, dowiedzieć się więcej o inicjatywie, jeśli macie pytania lub wątpliwości wpadnijcie na stronę Polskiego Stowarzyszenia Blogerów i Vlogerów oraz obejrzyjcie koniecznie wczorajsze AMA, film znajdziecie również na mojej stronie na dole pod moimi zdjęciami.

Polskie Stowarzyszenie Blogerów i Vlogerów

Misją Stowarzyszenia jest:

  • działanie dla dobra wspólnego poprzez wspieranie rozwoju środowiska blogerów i vlogerów w Polsce

Celem Stowarzyszenia jest:

  • edukacja w zakresie działań związanych z praktyką prowadzenia działań publikacyjnych w internecie
  • ochrona wolności słowa i pluralizmu poglądów wyrażanych w internecie
  • ustanawianie i propagowanie najwyższych standardów etycznych w działalności blogerskiej, vlogerskiej i publikacyjnej
  • integracja środowiska blogerów oraz vlogerów w Polsce
  • propagowanie wizerunku blogerów i vlogerów jako wiarygodnych partnerów społecznych

Skład Zarządu:

Komisja Rewizyjna:

Komisja Etyki:

polskie-stowarzyszenie-blogerow-vlogerow (1)polskie-stowarzyszenie-blogerow-vlogerow (3)polskie-stowarzyszenie-blogerow-vlogerow (4)polskie-stowarzyszenie-blogerow-vlogerow (5)polskie-stowarzyszenie-blogerow-vlogerow (2)polskie-stowarzyszenie-blogerow-vlogerow (6) polskie-stowarzyszenie-blogerow-vlogerow (7) polskie-stowarzyszenie-blogerow-vlogerow (8) polskie-stowarzyszenie-blogerow-vlogerow (9) polskie-stowarzyszenie-blogerow-vlogerow (10) polskie-stowarzyszenie-blogerow-vlogerow (11) polskie-stowarzyszenie-blogerow-vlogerow (12) polskie-stowarzyszenie-blogerow-vlogerow (13) polskie-stowarzyszenie-blogerow-vlogerow (14) polskie-stowarzyszenie-blogerow-vlogerow (15) polskie-stowarzyszenie-blogerow-vlogerow (16) polskie-stowarzyszenie-blogerow-vlogerow (17)
polskie-stowarzyszenie-blogerow-vlogerow (19)
polskie-stowarzyszenie-blogerow-vlogerow (20)polskie-stowarzyszenie-blogerow-vlogerow (18)
polskie-stowarzyszenie-blogerow-vlogerow (21) polskie-stowarzyszenie-blogerow-vlogerow (22) polskie-stowarzyszenie-blogerow-vlogerow (23) polskie-stowarzyszenie-blogerow-vlogerow (24) polskie-stowarzyszenie-blogerow-vlogerow (25) polskie-stowarzyszenie-blogerow-vlogerow (26)
Pytania? Wątpliwości? Sprawdźcie to:

Mało? „Obnażenie hipokryzji Polskiego Stowarzyszenia Blogerów i Vlogerów” Karola Paciorka

Ktoś chętny zdjęć do rodzinnego albumu? Piszcie, najlepiej w komentarzach żeby było widać że byliście 😉 Wyślę Wam większe na @.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography