Fotografia Ślubna

Październik 30, 2009

Zdjęcia ślubne Płock, Warszawa, Łódź, Toruń, Wrocław. Fotografia okolicznościowa. Pracuje na terenie całego kraju, chętnie podróżuję, zlecenia zagraniczne nie stanowią dla mnie problemu :)

UWAGA. Wszystkie moje najnowsze zdjęcia, często jeszcze przed publikacją na stronie znajdziecie tu: FACEBOOK

Więcej moich zdjęć ślubnych znajdziecie w archiwum strony, z kategorii menu wybierając pozycję: fotografia ślubna.
gmurczyk fotografia ślubna

Zdjęcia ślubne w górach:

Film pokazujący kulisy sesji ślubnej nad morzem w Łebie na wydmach Słowińskiego Parku Narodowego.

Już dziś zapytaj o wolny termin, jutro może być za późno! Zgodnie z Waszymi sugestiami informuję, że terminy rezerwacji reportaży ślubnych w tym momencie dochodzą do 24 miesięcy.

Tel (kom): +48 503 575 831
Na Wasze pytania @ odpowiadam (w miarę możliwości) 3 razy dziennie.

zdjęcia ślubne warszawa łódź płock

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twój numer telefonu (wymagany)

Temat

Twoja wiadomość

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography