Katarzyna Krzeszowska została Miss Polski 2012. Imprezę poprowadzoną przez Krzysztofa Ibisza i Michała Miśka Koterskiego uświetnił występ Tomasza Kowalskiego, zespołu Lemon, Natalii Lesz. Imprezy nie uświetnił brak możliwości kupna czegokolwiek do picia na terenie wydarzenia i oczywiście brak opcji wnoszenia własnych napoi do budynku… Całkiem fajne oświetlenie (stąd większość szerokich planów w reportażu), mała frekwencja na trybunach, która w fotografowaniu sceny oczywiście nie przeszkadzała. Ogólnie dość dobre warunki i możliwość fotografowania z wielu miejsc hali na +. Zapraszam do obejrzenie zdjęć z wyborów Narodowego Konkursu Piękna, które odbyły się w płockiej Orlen Arenie.


gala miss polski

miss polski płock
miss polski zdjecia
wybory miss polski


zdjecia miss polski

fotograf plock

zdjęcia miss
wybory miss polski plock

zdjecia miss
gala miss polski w orlen arenie
ibisz koterski
miss polski zdjecia plock

natalia lesz w płocku
orlen arena koncert
koncert Natalii  lesz w Płocku


fotograf płock  miss polski
arek gmurczyk fotograf
suknie slubne miss
suknie slubne wybory miss polski w płocku

miss polonia
final miss polski
zdjęcia miss polski 2012

missland
katarzyna krzeszowska miss polski 2012
katarzyna krzeszowska
miss 2012
gmurczyk fotograf
A tak wyglądało to od tej drugiej strony

Byliście? Oglądaliście w TV? Jak Wam się podobało? Jeśli chcecie zobaczyć więcej bliższych kadrów dajcie znać, pojawią się one w galerii.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography