Jako kolejny przerywnik od głównej tematyki mojej strony dziś 5 zdjęć wysłanych do Konkursu Płockiej Grupy Fotograficznej na najlepsze zdjęcie Worldwide Photo Walk Płock w którym trochę głupio było brać mi udział 😉 … tak więc zdjęcia wysłane ale oczywiście poza konkursem. Wszystkie nadesłane do zmagań fotografie utworzą pamiątkową galerię upamiętniającą ten największy płocki plener fotograficzny. Dzięki za poświęcony czas i udział w wydarzeniu.
zachód słońca płock
płock
arek gmurczyk
worldwide photo walk plock
worldwide photo walk
Jutro Londyn, czas na trochę Brytyjskich zdjęć z PGF. Mam nadzieję, że pogoda dopisze i nie będzie przynajmniej padać. Ciekawie wracać tam to po tylu latach. Mieszkałem tam rok, wróciłem na dłuższą chwilę do Polski tuż przed zamachami w tamtejszym metrze i autobusach na liniach, którymi jeździłem wcześniej dość często. Prawdopodobnie głównie przez tamte wydarzenia nigdy tam nie wróciłem. Jutro będzie ten pierwszy raz. Dziwne uczucie. Widzimy się w piątek.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography