W połowie sierpnia wspólnie z Justyną i Radkiem wybraliśmy się do pobliskiego Torunia w poszukiwaniu wspomnień czasów studenckich młodej pary. Jedną z fantastycznych ulic mojej ulubionej Toruńskiej Starówki jest ulica Ciasna, ciasna nie tylko z nazwy o czym (prawie) bardzo skutecznie przypomniał mi jeden z dostawczych samochodów (któremu oczywiście z bliska musiałem chcieć zrobić zdjęcie 😉 ) i jego lusterko, pęd którego z bardzoooo bliskiej odległości poczuł mój obiektyw, swoją drogą ciekawy jestem czy również i w tym przypadku (dzięki za poprzednie 😀 ) kolega Skibek wybawiłby mnie z opresji ratując ułamany bagnet optyki 😉
fotograf Toruń
fotograf ślubny Toruń
zdjęcia ślubne w Toruniu
fotografia ślubna Toruń
Toruń zdjęcia ślubne
fotograf ślubny Płock
foto ślubne torun
fotograf ślubny Toruń
Lubię Toruń, chętnie do niego wracam, zdjęcia ślubne w tym miejscu mają dla mnie szczególną magię, którą mam przeczucie jeszcze nie raz spróbuję odnaleźć.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography