Ryszard Kalisz w Płocku.

Październik 7, 2010

Ryszard Kalisz polski polityk, adwokat, poseł na Sejm IV, V i VI kadencji, były minister spraw wewnętrznych i administracji.
W ubiegły piątek poseł przyjechał do Płocka na zaproszenie oficjalnego rozpoczęcia kampanii samorządowej Zjednoczonej Lewicy.
kalisz
ryszard kalisz
zdjęcia ryszard kalisz
kalisz ryszard
Więcej zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie w galerii Ryszard Kalisz w Płocku. Galeria.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography