13 styczeń 2013. Płocka Grupa fotograficzna podczas XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Płocku. Raz jeszcze dziękuję Wam wszystkim za liczne odwiedziny i wspomaganie naszej akcji-było kapitalnie 😀 !

Zdjęcia z ZOO znajdziecie w najbliższą środę na stronie grupy, wczorajsze zdjęcie ze sceny na Rynku Starego Miasta powinno dziś wieczorem być już gotowe również na stronie PGF. Zapraszam.
PGF na WOŚP 2013
PGF na WOŚP 2013
PGF na WOŚP 2013
plocka-grupa-fotograficzna-5
płocka grupa fotograficzna
plocka-grupa-fotograficzna (7)
pgf na wośp
plocka-grupa-fotograficzna-9
plocka-grupa-fotograficzna-10

płocka grupa fotograficzna podczas wielkiej orkiestry świątecznej pomocy 2013

plocka-grupa-fotograficzna-12
plocka-grupa-fotograficzna-13
płocka grupa fotograficzna podczas wielkiej orkiestry świątecznej pomocy 2013
płocka grupa fotograficzna podczas wielkiej orkiestry świątecznej pomocy 2013
pgf plock
pgf plock
666,66

Płockie Wzgórze Tumskie

więcej zdjęć
 Pamiętajcie też o trwających przez cały czas aukcjach WOŚP wśród których znajdziecie i moją:

gmurczyk sesja plenerowa

Licytuj sesję z której cały dochód idzie na WOŚP

Do wylicytowania sesja plenerowa mojego autorstwa. Zapraszam do licytowania (możecie np. zrobić komuś prezent-nie musi to być sesja dla Was) i do udostępniania informacji dalejLink do AUKCJI

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography