Jesienna sesja narzeczeńska Ani i Tomka w Płocku. Przy okazji przypominam Wam o kończącej się dziś (24.01.13 godz. 15.15) AUKCJI CHARYTATYWNEJ gdzie możecie wylicytować podobny plener z którego cały dochód leci na WOŚP. Zapraszam.
sesja narzeczenska płock
sesja narzeczeńska płock
sesja narzeczenska
plock narzeczenska sesja
plener plock
Po sesji otrzymacie ode mnie zdjęcia z których możecie zrobić np. wielkoformatowe obrazy na płótnie. Jeśli jesteście przed ślubem mogą one posłużyć Wam jako ciekawy prezent dla rodziców i chrzestnych.
fot. Marcin Szadkowski
obrazy ze zdjęcia w PłockuWięcej informacji znajdziecie TU.
ZAPRASZAM DO LICYTACJI

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography