Tradycyjnie już ogromne problemy z wyborem, z 10 zrobiło się 15 potem 20 żeby ostatecznie skończyć na 21 😀 . Przed Wami 4 megabajty jednego z moich ostatnich reportaży ślubny. Ciemne sierpeckie kościoły, pyszne majowe truskawki, włoskie klimaty kulinarne, wszędobylskie żółte bransoletki Live Strong, i pierwszy taniec w rytmach (mojego ulubionego) Boba Marleya!
Plener ślubny Justyny i Adama możecie zobaczyć pod tym adresem: Plener ślubny na Pradze. Sesja plenerowa Justyny i Adama.
fotograf ślubny
fotograf ślubny warszawa
zdjęcia ślubne łódź fotograf
kwaciarnia w płocku ślub
zdjecia slubne wloclawek
fotografia slubna sierpc
zdjecia slub fotograf
fotograf slubny
fotografia slubna
wedding photography
fotograf warszawa
zdjęcia ślubne płock
fotografia slubna płock
fotograf płock
slub w plocku
zdjecia slubne
fotograf slubny płock warszawa
zdjęcia ślub wesele
arkadiusz gmurczyk
photojournalism wedding photography
płock zdjęcia ślubne

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography