Ruszyły zapisy na tegoroczne mini sesje studyjne z okazji pierwszej i drugiej komunii świętej. Sesje możecie realizować codziennie w ciągu białego tygodnia oraz w weekendy. Zdjęcia trwają od 4 do 26 maja w godz 9-21. Jak co roku w sprzedaży mam również vouchery na sesje komunijne, wyjątkowy prezent po którym zostanie już coś na zawsze. PROMOCJA! Z okazji przeprowadzki mojego studia fotograficznego rezerwując sesję dziś (26.04.24r) otrzymujecie wartościowy bonus w postacie eleganckiej oprawionej w piękną ramę (biała lub czarna) wybranej przez Was wysokiej jakości fotografii o wartości 140zł! Sesje dostępne są w 3 wariantach cenowych już od 300zł! Nie czekaj zamów wyjątkową pamiątkę już teraz klikając w poniższy link:

Tu sprawdzisz wolne terminy i automatycznie zarezerwujesz ten najbardziej Wam pasujący.

Zdjęcia będę realizował już po przeprowadzce czyli widzimy się w moim nowym studiu w samym sercu płockiej starówki: Grodzka 6, Pasaż Grodzki lokal nr3. To oznacza, że po sesji macie już tylko krok na pyszne lody czy gofry na Starym Mieście i Tumach 😀 

Mini sesje komunijne Płock 2024

Mini sesje komunijne Płock 2024

Sesje komunijne 2024 realizuję zarówno w opcji „klasycznej” czyli bardziej na poważnie ale i w opcji na luzie, tak żeby dzieci mogły wspominać ten wyjątkowy dzień komunii i wyjątkową sesję również i z uśmiechem na ustach a nie tylko przez pryzmat mało dziecięcych-zbyt poważnych zdjęć 😉 Dlatego oprócz ręcznie robionych na specjalne zamówienie dodatków do sesji w stylu widocznego na zdjęciu przepięknie rzeźbionego klęcznika proponuję Wam w tym roku fotki komunijne również w opcji na motorze z kultową biało-niebieską Jawą i na kostkach do pozowania. Możemy połączyć zarówno klasykę jak i luz i wspólnie stworzyć  piękną rodzinną pamiątkę. W sesjach oprócz dzieci mogą uczestniczyć również dorośli. A może ukochany pies lub kot? Albo wymarzony prezent komunijny jak rower czy konsola?! Żaden problem, widziałem już wiele, zapraszam w każdej opcji 🙂  Wszystkie szczegóły dotyczące zdjęć znajdziecie w powyższym linku.

Jak co roku realizuję również indywidulane i grupowe reportaże z komunii świętej, nie tylko w Płocku. Pracuję na terenie całego  kraju. Reportaż może obejmować zdjęcia całej klasy czy wszystkich klas z danej szkoły w kościele jak i indywidualnie, jednej osoby z opcją przyjęcia i sesją indywidulaną. Plenerowe sesje komunijne również wykonuję na indywidualne zamówienie

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography