10 kwietnia 2010 roku to bez wątpienia jedna z najtragiczniejszych dat w historii nie tylko współczesnej Polski. Katastrofa polskiego samolotu Tu-154 w Smoleńsku w której ginie polska delegacja udająca się na uroczystości obchodów 70 rocznicy zbrodni katyńskiej. Zginęło 96 osób, prezydent Lech Kaczyński z małżonką Marią Kaczyńską, ostatni prezydent Rzeczypospolitej Polskiej na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski, wicemarszałkowie Sejmu oraz Senatu, politycy, parlamentarzyści, dowódcy Sił Zbrojnych RP, przedstawiciele wielu instytucji państwowych, duchowni oraz osoby towarzyszące.
Z okazji pierwszej rocznicy katastrofy smoleńskiej przygotowałem galerię 50 zdjęć z pogrzebu pary prezydenckiej, który odbył się 18 kwietnia 2010 roku w Krakowie. Obsługą akredytacji prasowych zajmowała się Polska Agencja Prasowa.
pogrzeb pary prezydenckiej kraków 2010
pogrzeb prezydenta krakow
lech kaczynski pogrzeb
lech kaczynski pogrzeb
pogrzeb-prezydenta-krakow
pogrzeb prezydenta lecha kaczynskiego kraków 18 kwiecień 2010
jarosław kaczyński na pogrzebie brata lecha kaczyńskiego i jego żony marii
pogrzeb prezydenta lecha kaczynskiego krakow
pogrzeb pary prezydenckiej
pogrzeb prezydenta
pogrzeb prezydenta galeria

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography