Udało się! Jest mi niezmiernie miło poinformować Was, że moja aplikacja o organizację Worldwide Photo Walk została właśnie rozpatrzona pozytywnie co oznacza, że tegoroczna 5 już edycja Worldwide Photo Walk odbędzie się po raz pierwszy w Płocku! WPW to międzynarodowy największy na świecie spacer fotograficzny-święto absolutnie wszystkich miłośników fotografii. Dubaj, Bangkok, Nowy Jork, Moskwa, Paryż, Las Vegas, Lagos, Kingston, Kair no i oczywiście… Płock! Blisko 1500 miast z najodleglejszych zakątków świata, ponad 23 000 zapowiedzianych uczestników spacerów, których liczba cały czas rośnie. Inicjatorem całej akcji jest Scott Kelby znany w blogosferze amerykański fotograf (na którego książkach można powiedzieć w pewien sposób „wychowałem się”) autor wielokrotnie nagradzanych ponad 30 publikacji o tematyce fotograficznej i informatycznej, „dyrektor szkoleniowy seminarium Adobe Photoshop Seminar Tour, jeden z najlepszych instruktorów tego programu w Ameryce” (helion.pl).

Worldwide Photo Walk Płock 2012 logo

Idea wydarzenia jest niezwykle prosta. W sobotę 13 października 2012 na całym świecie tysiące miłośników fotografii wyjdzie wspólnie na ulice swoich miast spacerując ustaloną wcześniej trasą, by razem fotografować, poznawać się, integrować i wymieniać fotograficznymi mniejszymi i większymi doświadczeniami bez względu na rodzaj posiadanego sprzętu, który nie ma tu absolutnie żadnego znaczenia. Osoby które chciałyby dopiero zacząć fotografować, fotoamatorzy, zawodowcy bez względu na wiek i stopień zaawansowania-wszyscy są absolutnie mile widziani zarówno z aparatami kompaktowymi, lustrzankami a nawet telefonami komórkowymi.

Spacer będzie trwał ok. 2h a na jego zakończenie grupa uda się do wcześniej ustalonego miejsca (kawiarni, restauracji, pubu) gdzie będziemy mogli (jeśli będziemy chcieli) obejrzeć wykonane zdjęcia i porozmawiać o wydarzeniach minionego pleneru.

Udział w spacerze jest bezpłatny, jedynym limitem jest tu ograniczenie do 50 osób zarejestrowanych na jednym spacerze. Rejestracji możecie dokonać tu: DARMOWA REJESTRACJA

Mało tego! Każdy zarejestrowany uczestnik naszego photowalku będzie miał możliwość zgłoszenia wykonanego prze siebie podczas spaceru jednego zdjęcia w specjalnym KONKURSIE z naprawdę fajnymi nagrodami wśród których m.in znajdziecie pakiet Adobe Creative Suite CS6 (wartość ok 5500zł), Adobe Lightroom 4, NIK Software, kursy fotograficzne ze Scottem Kelby, tablety, drukarki i wiele innych-wszystkie wymienione pod tym adres. Udział w konkursie jest absolutnie dobrowolny. Ponadto tylko i wyłącznie dla osób, które wezmą udział w naszym spacerze ufundowałem małą nagrodę-oczywiście fotograficzną, którą na zakończenie rozlosujemy wśród wszystkich jego uczestników-coś w sam raz na nadchodzące długie jesienne wieczory a jeśli uda nam się znaleźć jakiegoś dodatkowego sponsora to być może pula nagród jeszcze bardziej nam się powiększy tak więc pytajcie gdzie możecie i dawajcie znać 🙂

Ponieważ informacja prosto z amerykańskiego obozu Scotta Kelby’ego o zgodzie na organizację wydarzenia spadła na mnie niczym przysłowiowy grom z jasnego nieba w natłoku masy innych obowiązków m.in zawodowych temat w chwili obecnej jest mocno rozwojowy. Na 100% będzie to 13 października. Trasa dokładnego spaceru oraz miejsce zbiórki zostanie opublikowane niebawem na stronie arekGMURCZYK.pl oraz stronie i forum Płockiej Grupy Fotograficznej + dedykowanej stronie naszej imprezy. Śledźcie je na bieżąco.

Ja już działam. Ale może Wy-macie jakieś pomysły? propozycje? Osoby które chciałby włączyć się w pomoc przy organizacji tego wydarzenia (w tym media i sponsorzy) proszone są o kontakt pod adresem info[małpa]arekgmurczyk.pl oraz numerem telefonu 503 575 831.

Logo płockiej edycji Worldwide Photo Walk możecie pobrać z tego adresu

Proszę podajcie informację dalej, udostępnijcie ją, polubcie-niech pierwsza płocka edycja tego wielkiego fotograficznego święta jakim bez wątpienia jest Worldwide Photo Walk będzie dzięki Wam wyjątkowa! Do zobaczenia 13 października! Pozdrawiam. Arek Gmurczyk 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography