Lubicie fotografować? A może dopiero chcielibyście polubić? Dla absolutnie wszystkich: tych którzy fotografują od lat jak i dla tych którzy jeszcze nie zaczęli! Dla tych z aparatami wartości dobrego samochodu jak i tych z tymi trochę bardziej „poręcznymi”…w telefonie. Foto Weekend 2013! Prawdopodobnie największa płocka impreza fotograficzna bieżącego roku na której nie może Was zabraknąć! Totalnie za free. Totalnie musicie tam być! Galeria Mazovia. Dwa dni, sobota i niedziela 9-10 lutego od 12.00 do 18.00.

Kopa ( a nawet więcej!) fotograficznych atrakcji, multum ciekawych gości wśród których m.in „Krzysztof Hejke, wykładowca słynnej, łódzkiej „Filmówki”, Filip Ćwik – laureat nagrody World Press Photo i fotoreporter Napo Images oraz Newsweek Polska, Maksymilian Rigamonti – zdobywca Grand Prix Grand Press Photo; Mieczysław Cybulski – prezes Fotoklubu Rzeczypospolitej Stowarzyszenia Twórców czy Małgorzata Dołowska, szefowa Fundacji „Fotografia dla Przyszłości”.”

foto weekend płock

Foto Weekend Płock! 9-10 lutego 2013 godz. od 12:00 do 18:00

Przyjdźcie obejrzeć dobre zdjęcia (wystawa Grand Press Photo trwa), fotografować i… dać się sfotografować! Posłuchajcie co mają do powiedzenia Ci których prace podziwiacie na okładkach najlepszych czasopism. Dużo fotografii cyfrowej ale i sporo tej analogowej. Wiecie jak zrobić aparat fotograficzny z pudełka po butach? A może jak zrobić zdjęcie żelazkiem? A nie mówiłem?! Musicie tam być!

W wielkim studiu fotograficznym Bowensa totalnie za darmo będzie mogli spróbować zrobić zdjęcia z pomocą sprzętu oświetleniowego firmy której nie trzeba przedstawiać żadnemu pasjonatowi fotografii zarówno tej małej jak i tej absolutnie z najwyżej półki…

Na minigiełgdzie fotograficznej (czy muszę znowu pisać „daaarrmowej” ?!) będziecie mogli kupić, sprzedać lub po prostu wymienić się sprzętem fotograficznym i wszystkim tym co niezbędne w świecie naszej wspólnej niesamowitej pasji. Wszystko wskazuje na to, że nie zabraknie tam również ciekawych starych pocztówek, albumów czy fotografii co może być nie lada frajdą dla kolekcjonerów tego typu skarbów. Chcecie dobić targu? Po prostu weźcie Wasze fanty ze sobą i skorzystajcie z możliwości!

Ponieważ moda jest nieodłącznym składnikiem fotografii nie zabraknie jej również i u nas. „Grzegorz Szczuka, projektant i charakteryzator filmowy, od lat związany z branżą mediów , który stworzył wiele kreacji do filmów i seriali TVP, zaprezentuje krótki pokaz mody. Modowe projekty pokaże również Magda Carter – była Miss Polski Studentów i młoda projektantka.

Ponadto podczas Fotoweekendu wystąpi Joanna „Joko” Kozak, wokalistka zespołu Farba, która zaprezentuje swój nowy projekt muzyczny, już podbijający serca fanów, a także kapela Spółka 51 „

A ponieważ na płockiej imprezie (o znacznie większym niż tylko płockim zasięgu) nie może zabraknąć wysokiej jakości typowo lokalnych akcentów fotograficznych chciałbym zaprosić Was na nią w imieniu Płockiej Grupy Fotograficznej i swoim-jako partner wydarzenia.

*na podstawie informacji pomysłodawcy projektu: portalplock.pl

Widzimy się 9-10 lutego od 12.00 do 18.00…nie zapomnijcie podać informacji koniecznie dalej! AVE!

//Dodałem następnego dnia// Co byście powiedzieli na dodatkowy KONKURS z tej okazji ode mnie, do wygrania np. sesja fotograficzna. Co Wy na to 🙂 ? Jeśli będziecie zainteresowani piszcie a będzie Wam dane 😉 Czekam na Wasze komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography