To był totalnie niesamowity rok za który najmocniej jak tylko potrafię bardzo Wam DZIĘKUJĘ. Bez Waszej obecności i wsparcia-nie dałbym rady. Serio. Niesamowici ludzie, odjechane sesje ślubne, podróże, niezliczone przygody. Jestem bardzo szczęśliwy, że byliście częścią tego wszystkiego, że wspieraliście mnie Waszą obecnością, dobrym słowem czy też zwykłym lajkiem-wbrew pozorom to też ważne i nie ma co ściemniać, że jest inaczej. Jeśli tworzysz, robisz coś i widzisz, że innym podoba się to-chcesz być jeszcze lepszym, chcesz uczyć się, doskonalić, skorzystać mogą na tym wszyscy. Długo musiałbym pisać żeby wymienić chociaż część najważniejszych chwil mijającego roku. Narodziny mojego kolejnego syna, nominacja do tytułu Płocczanina Roku, nominacja dla mojego Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna w kategorii Wydarzenie Roku dla organizowanych przez nas warsztatów fotograficznych, zaproszenie do TVP. Niezliczoną ilość sesji w górach, nad morzem, tysiące przejechanych kilometrów. Jeśli kogoś zawiodłem-przepraszam, na 99% nie zrobiłem tego celowo.
Za to, że byliście, jesteście i mam nadzieję za to, że będziecie bardzo Wam DZIEKUJĘ i w tym Nowym Roku życzę Wam szczęścia, zdrowia i bliskości ważnych dla Was osób. Ściskam Was ciepło (być może aż „za bardzo jak na faceta”), Arek 🙂
Fotograficzne podsumowanie roku 2015

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography