W ubiegłą niedzielę (25.03.2012) po raz 7 w Warszawie ulicami miasta zapanował Półmaraton Warszawski w którym to wystartowało rekordowe 7191 uczestników biegu. Zapraszam do obejrzenia zapowiedzi reportażu z tego wydarzenia. A jeśli będziecie mieli ochotę-ciąg dalszy nastąpi. Zapraszam do komentowania.Mariusz Giżyński na 7 Półmaratonie Warszawskim
7 Półmaraton Warszawski
7 Półmaraton Warszawski
fotograf warszawa 7 pólmaraton warszawski
pólmaraton
fotografia sportowa
foto warszawa
spartanie
arek gmurczyk fotograf sportowy

za mundurem panny sznurem
warszawa fotograf
sportowa warszawa
fotografia sportowa
bieganie zdjęcia
tunel wisłostrada 7 półmaraton warszawski
gmurczyk
stadion narodowy 7 półmaraton warszawski

stadion narodowy warszawa
W ramach małego bonusu backstage produkcji Skibka. Podczas 7 Półmaratonu Warszawskiego wykonaliśmy małą dokumentację fotograficzną i filmową zegarka Nike+ SportWatch GPS dla firmy Ergosport i TomTom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography