Zakopane, Zakopane…

24 sierpnia, 2012

Zaczynam chyba najbardziej pracowity weekend w tym roku, który skończę gdzieś około środy może czwartku…żeby zacząć kolejny…w piątek. Trochę się boję ale wierzę, że damy radę! Przede mną kolejne 1000km do przejechania. Nieśmiertelne Zakopane. W sumie dwa wesela. Dziś u Marty i Bogdana w okolicach Płocka jutro Hotel Belvedere w Zakopanem u Agnieszki i Toma. Noc w samochodzie. Szybka drzemka nad ranem. Przed południem mam nadzieję zaliczyć szybkie hotelowe jacuzzi, i napompować się endorfinami podczas biegu w okolicach Wielkiej Krokwi, niech zdziałają tradycyjne cuda 😀 . W sumie 2 a może i 3 plenery w górach.
Przed Wami Kasia i Maciej. Lipcowa sesja w okolicach Kasprowego Wierchu, Murowańca, Czarnego Stawu Gąsiennicowego, więcej po powrocie na Zdjęcia Ślubne w Górach
Trzymajcie kciuki! Liczę na Was

gmurczyk fotograf plock
sesja slubna gory tatry kasprowy wierch
fotograf zakopane arek gmurczyk
plener ślubny w górach tatry kasprowy wierch
fotograf zakopane arek gmurczyk
niepowtarzalne zdjęcia ślubne w górach
wyjatkowe zdjecia slubne niepowtarzalne nietypowe

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography