Wczoraj, dziś, zawsze

18 czerwca, 2013

W życiu są momenty kiedy warto zwolnić, zatrzymać się i pomyśleć przez chwilę o wszystkim tym o czym nie myślimy na co dzień. Nie mamy na to czasu, chęci, zdecydowanie przyjemniej i łatwiej jest się śmiać i nie myśleć o rzeczach smutnych. To normalne i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Warto jednak pamiętać.

Dziś mija 2 rocznica tragicznego wypadku na Płockim Pikniku Lotniczym w której zginął człowiek z ogromną pasją i niebywałym talentem, pilot kpt. Marek Szufa.

O godz. 19:00 Na Starym Rynku w Płocku, będziemy wspominać utalentowanego lotnika. Zaczniemy pokazem zdjęć w piwnicy Browaru Tumskiego a godz. 19:45 sprzed Fontanny Afrodyta ruszymy na spacer, plener fotograficzny nad Wisłę, w okolice miejsca które było świadkiem tego tragicznego wydarzenia. Tak jak rok temu złożymy kwiaty, zapalimy symboliczną lampkę będziemy pamiętać, wczoraj, dziś, zawsze…

Wydarzenie ma charakter otwarty  i każdy jest na nim bardzo mile widziany, mam nadzieję że spotkamy się na miejscu.

2 rocznica śmierci kpt. Marka Szufy


„Niebo należało do Ciebie, teraz Ty należysz do Nieba”
Spacer, plener fotograficzny ku pamięci kpt. Marka Szufy

Marek Szufa na Płockim Pikniku Lotniczym w dniu tragicznego wypadku 18.06.2011r

Marek Szufa na Płockim Pikniku Lotniczym w dniu tragicznego wypadku 18.06.2011r

Więcej informacji:
W hołdzie Markowi “Niebo należało do Ciebie, teraz Ty należysz do Nieba”
Wydarzenie na Facebooku

Blue Sky Marku.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography