W górach

6 kwietnia, 2012

W górach. Z PGF. 29 marzec. Kasprowy Wierch. -4C. Kilka zdjęć. W tonacji bez ładu i składu. Część wielokrotna ekspozycja (5 klatek na jedną fotografię). Słońca brak. Wesołego Alleluja tak czy siak 😀 !
zakopane
fotograf zakopane
kasprowy wierch
kasprowy
zdjecia zakopane
swinica
zdjęcia ślubne w górach
zdjecia slubne w gorach
gmurczyk
A jeśli tak jak ja lubicie góry zapraszam Was serdecznie na moją nową stronę Zdjęcia Ślubne w Górach której to tematyką jak sama nazwa mówi 😉 są fotografie ślubne wykonane m.in w Tatrach.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography