Nawet jak wpadniesz na początku sesji do lodowatego Morskiego Oka 😉 . Natalia  i Tomek podczas czerwcowej sesji ślubnej w Tatrach. Żałujcie, że rozdzielczość zdjęcia widocznego na stronie nie pozwala idealnie podziwiać przeuroczej miny Natalii 😀  brodzącej niespodziewanie po kostki w krystalicznie czystej i zimnej wodzie największego jeziora w Tatrach. Na szczęście humoru nie zabrakło do końca pleneru… #teMomenty vol 3. CDN.
Arek Gmurczyk, fotograf ślubny

Zapisz się do newslettera i dowiedz się jako pierwszy o nowych wpisach na stronie. W każdej chwili będziesz mógł się z niego wypisać. Szanuję swój czas, Twój również dlatego nie wysyłam spamu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography