Trash The Dress

3 sierpnia, 2010

Powiem Wam, że to bardzo ciekawe uczucie wstawiać swoje własne zdjęcia-z własnej sesji ślubnej na swoją własną stronę promującą…swoje własne prace 🙂 , tym bardziej pewnie ciekawe gdy sesja wykonana jest przez siebie samego, gdy do tego wszystkiego dołączyć jeszcze mały szczegół jakim jest czas w jakim została wykonana czyli prawie 3 lata po ślubie może wyjść z tego wszystkiego coś hmm…ciekawego 😀 ?! Póki co jako mała zapowiedź, na pobudzenie ludzkiej paskudnej ciekawości (spokojnie-też tak mam)-(a tak bardziej na poważnie to wszystko kwestia czasu i jego zasobności o której tym razem pozwolicie że nie wspomnę 😉 ).

trash the dress

Czym właściwie jest Trash The Dress ? Brudną? Szaloną? Niezapomnianą? Delikatnie mówiąc-„luźną sesją ślubną”? Najprościej rzecz biorąc: czymś co bardzo lubię :D. Stylem (?) bardzo mi bliskim, inspirującym, powodującym za każdym razem od nowa nienaturalny przyrost endorfin w moim organizmie… A Wam jak się podoba coraz bardziej popularna w naszym kraju zabawa pod tytułem Trash The Dress, będziecie następni ?!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography