#teMomenty to nowy cykl fotograficzny, który chciałbym zaprezentować Wam na mojej stronie. Krótko, często, ciekawie nie tylko ślubnie. Przy okazji prezentowanych tu prac chętnie też porozmawiam z Wami na ich temat. Jeśli mielibyście pytania (np. techniczne), uwagi zapraszam do komentowania. Cykl ten to taka moja mała ucieczka od Facebooka, który momentami mocno rozprasza i niestety bardzo wybiórczo pokazuje Wam treści które widzicie. Przy okazji  zachęcam Was do zapisania się do newslettera dzięki któremu zawsze jako pierwsi dowiecie się o nowych zdjęciach na stronie. Za jakiś czas będą to również treści dostępne tylko i wyłącznie dla osób w nim zapisanych.

#teMomenty odsłona pierwsza Maja i Rafał tuż po.
zdjęcia ślubne, Arek Gmurczyk

Zapisz się do newslettera i dowiedz się jako pierwszy o nowych wpisach na stronie. W każdej chwili będziesz mógł się z niego wypisać. Szanuję swój czas, Twój również dlatego nie wysyłam spamu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography