Sesja ślubna w górach Moniki i Tomka, Morskie Oko i Czarny Staw pod Rysami

Sesja ślubna w górach Moniki i Tomka, Morskie Oko i Czarny Staw pod Rysami

Na wyciągnięcie ręki każdego z nas są miejsce wyjątkowe. Jednym z nich jest Tatrzański Park Narodowy piękny o każdej porze roku. Monikę i Tomka fotografowałem w 2013r. Ich ślub i wesele odbyło się w Płocku natomiast na sesję (od razu po weselu) pojechaliśmy w najpiękniejsze na świecie Tatry. Ze schroniska nad Morskim Okiem wyruszyliśmy w stronę Czarnego stawu pod Rysami. Bezkresna przestrzeń, Soczyście zielona, sierpniowa kosodrzewina, niebieskie niebo i niekończące się naturalne uśmiechy nowożeńców sprawiły, że była to sesja, którą bardzo miło wspominam.

Jeśli lubicie góry to w najbliższy czwartek na moim blogu Zdjęcia Ślubne w Górach pojawi się rozszerzona wersja tego pleneru. Enjoy 🙂
sesja-slubna-gory-(1) sesja-slubna-gory-(2) sesja-slubna-gory-(4) plener zakopaneplener-morskie-oko sesja slubna w górach sesja-slubna-gory-(7) sesja slubna nad morskim okiem sesja-slubna-gory-(9) sesja-slubna-gory-(10) sesja-slubna-gory-(11) niesamowite-sesje-slubne zdjęcia ślubne w górach sesja-slubna-gory-(14) sesja-slubna-gory-(15) zdjęcia ślubne góry sesja-slubna-gory-(17) sesja-slubna-gory-(18) sesja-slubna-gory-(19) sesja-slubna-gory-(20)
sesja-slubna-gory-(21) sesja ślubna w górach fotograf ślubny Arek Gmurczyk sesja-slubna-gory-(24) zdjęcia ślubne Płock plener tatry sesja-slubna-gory-(27) sesja-slubna-gory-(28) sesja-slubna-gory-(29) sesja ślubna nad Czarnym Stawem pod Rysami sesja-slubna-gory-(31) fotograf zakopane najpiekniejsze sesje slubne

Zapisz się do newslettera i dowiedz się jako pierwszy o nowych wpisach na stronie. W każdej chwili będziesz mógł się z niego wypisać. Szanuję swój czas, Twój również dlatego nie wysyłam spamu.


bajkowa sesja ślubna w Tatrach sesja-slubna-gory-(35) sesja-slubna-gory-(36) zdjęcia ślubne w górach sesja-slubna-gory-(38)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography