Foto zapowiedź ostatniej Gali Angels Of Fire Redemption w Płocku. Więcej niebawem.
Pojedynki w ramach Mazowieckiej Młodzieżowej Ligi Kick Boxingu pod patronatem Pana Adama Struzika Marszałka woj. Mazowieckiego
Michał Kowalczyk (UKS Słupno) vs. Łukasz Sobczak (UKS Słupno) remis: pojedynek pokazowy, formuła low kick, 2 rundy po 1 min., kategoria wagowa -48kg
Kamil Zapotoczny (Rajewski Team Płock) pokonał Dawida Gasi (Fight Club MZOS Płock) jednogłośną decyzją sędziowską na punkty 3: 0, pojedynek w formule K-1, 2 rundy po 2 min. każda, kategoria wagowa -60kg
Arman Amirian (UKS Wyszogród) pokonał Szymona Wachaczyka (UKS Słupno) niejednogłośną decyzją sędziowską na punkty 2: 1, pojedynek w formule K-1, 2 rundy po 2 min. każda, kategoria wagowa -60kg
Aleksandra Szajewska (UKS Wyszogród) pokonała Izabelę Rajewską (Rajewski Team Płock) niejednogłośną decyzją sędziowską na punkty 2: 1, formule K-1, na dystansie 2 rundy po 2 min. każda, kategoria wagowa 51 kg
Klaudia Pawicka (Rajewski Team Płock) pokonała Karolinę Kosiacką (UKS Wyszogród) jednogłośną decyzją sędziowską na punkty 3: 0, pojedynek w formule K-1, 2 rundy po 2 min. każda, kategoria wagowa 51 kg
Mateusz Teodorczyk (Silesian Cage Klub) pokonał Adama Oknińskiego (MMA Warszawa) przez poddanie (balacha), 1: 47 runda 2, pojedynek w formule MMA, 2 rundy po 3 min. każda, kategoria wagowa 91 kg
Tomasz Unger (Akademia Sarmatia Gdańsk) pokonał Tomasza Stefaniaka (Dragon Sochaczew) przez jednogłośną decyzję sędziowska, pojedynek w formule MMA, 2 rundy po 3 min. każda, kategoria wagowa 76 kg
Damian Zdanikowski (Okniński MMA Warszawa) pokonał Jakuba Majocha ( Change Gym Kraków) przez poddanie (skrętówka), 2: 20 runda 1, pojedynek w formule MMA, na dystansie 2 rund po 5 min. każda, kategoria wagowa 76 kg
Pojedynki w ramach meczu: Czechy vs. Mazowsze
David Hunanjan / CZECHY pokonał Sebastiana Rajewskiego (Rajewski Team Płock) przez RSC w 2 R, pojedynek w formule K-1, 3 rund po 2 min. każda, kategoria wagowa 60 kg
Bartosz Malinowski (Rajewski Team Płock) pokonał Martina Macura / CZECHY przez jednogłośną decyzją sędziowską na punkty 3: 0, pojedynek w formule K-1, 3 rund po 2 min. każda, kategoria wagowa 81 kg
Petr Issoz / CZECHY pokonał Łukasza Pławeckiego (Halny Nowy Sšcz) / POLSKA niejednogłośną decyzją sędziowską na punkty 2: 1, pojedynek w formule K-1, na dystansie 3 rund po 2 min. każda, kategoria wagowa 71 kg
Superwalki Gali ANGELS of FIRE VI REDEMPTION
Dariusz Majewski (Radomski Klub Taekwondo) pokonał Przemysława Zbiciaka (Arrachion MMA Olsztyn) przez poddanie (duszenie zza pleców), 3: 31 runda 2, pojedynek w formule MMA, 2 rund po 5 min. każda, kategoria wagowa 70 kg
Krzysztof Piechota (Akademia Sarmatia Gdańsk) pokonał Michała Gawła (Change Gym Kraków) przez jednogłośną decyzję, pojedynek w formule MMA, 2 rund po 5 min. każda, kategoria wagowa 91 kg
Walki półfinałowe 4 osobowego turnieju na zasadach K-1 w kategorii -75 kg: Gali ANGELS of FIRE VI REDEMPTION
Rafał Dudek (Halny Nowy Sšcz) pokonał Przemysława Zygmuntowicza (Arrachion MMA Olsztyn) przez jednogłośną decyzję sędziowską na punkty 3: 0, pojedynek w formule K-1, 3 rund po 3 min. każda, kategoria wagowa 75 kg
Tomasz Kowalski (Palestra Warszawa) pokonał Łukasza Szulca (Czerwony Smok Poznań) przez jednogłośną decyzję sędziowską na punkty 3: 0, pojedynek w formule K-1, 3 rund po 3 min. każda, kategoria wagowa 75 kg
Superwalki Gali ANGELS of FIRE VI REDEMPTION
Mateusz Rajewski (Rajewski Team Płock) pokonał Michała Polaka (Gladiator Bydgoszcz) przez jednogłośną decyzję sędziowską na punkty 3: 0, pojedynek w formule K-1, na dystansie 3 rund po 2 min. każda, kategoria wagowa 57 kg
Damian Krawczyk (Change Gym Kraków) pokonał Roberta Rajewskiego (Rajewski Team Płock) przez RSC w 1 R, pojedynek w formule K-1, 3 rund po 2 min. każda, kategoria wagowa 63.5 kg
Michał Królik (PACO Katowice) pokonał Daniela Długajczyka (Ronin Tychy) przez jednogłośną decyzję sędziowską na punkty 3: 0 pojedynek w formule K-1 Rules, 3 rund po 2 min. każda, kategoria wagowa 54 kg
Finał turnieju w formule K-1, kategoria wagowa 75 kg, 3 rund po 3 min. każda
Tomasz Kowalski (Palestra Warszawa) pokonał Rafała Dudka (Halny Nowy Sšcz) przez jednogłośną decyzję sędziowską na punkty 3: 0, pojedynek w formule K-1, 3 rund po 3 min. każda, kategoria wagowa 75 kg
Walki wieczoru Gali ANGELS of FIRE VI REDEMPTION
Łukasz Sajewski (Akademia Sarmatia Gdańsk) pokonał Piotra Kurowskiego (Okniński MMA Warszawa) przez jednogłośną decyzję, pojedynek w formule MMA, 2 rund po 5 min. każda, kategoria wagowa 73 kg
Nilson Pereira (Gracie Barra Brazylia) pokonał Sławomira Kołtunowicza (Radomski Klub Taekwondo) przez TKO (kontuzja łokcia), 2: 06 runda 1, pojedynek w formule MMA, 2 rund po 5 min. każda, kategoria wagowa 66 kg
Pojedynek o tytuł Zawodowego Mistrza świata federacji WKA w formule K-1. Kategoria wagowa 67 kg, 5 rund po 3 min. każda
Łukasz Rajewski (Rajewski Team) / POLSKA pokonał Joghena Waegemansa (Bulls Gym) / BELGIA przez jednogłośną decyzję sędziowską na punkty 3: 0
Źródło: 6.angelsoffire.pl/