Zdjęcia Justyny i Radka mogliście zobaczyć u mnie na stronie w 2010 roku przy okazji ich sesji ślubnej w Toruniu. Drugiego dnia marca spotkaliśmy się ponownie tym razem ciut dalej w magicznej scenerii Barcelony na dachu jedynej w swoim rodzaju Casa Milà zwanej również przez barcelończyków-La Pedrera (kamieniołom) , genialnego wizjonera-katalońskiego architekta i inżyniera secesyjnego Antonio Gaudiego. Przed Wami zapowiedź wyjątkowego pleneru, który powstał tego słonecznego poranka, tuż po otwarciu tego niesamowitego-bajkowego wręcz miejsca.
plener Barcelona
sesja fotograficzna w Barcelonie
fotografia ślubna Arek Gmurczyk
zagraniczne sesje ślubne
zdjecia slubne w Barcelonie
plener w Barcelonie na dachu La Pedrera Casa Mila
Jeśli chcielibyście zorganizować zagraniczny plener ślubny, sesję narzeczeńską lub też każdego innego rodzaju w dowolnym miejscu na świecie służę Wam pomocą, radą i doświadczeniem 3 lat spędzonych poza granicami naszego kraju. Po ofertę zagranicznych sesji ślubnych zapraszam do działu kontakt.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography