No i jak tam żyjecie po kolejnej edycji Waszego ulubionego biegu? Elegancko? Cieszę się! Ja również dochodzę do siebie po dzisiejszym wczorajszym (widzę, że się wyśpię…)  interwale rowerowo-biegowym, w sumie jakieś 20km roweru + spoooro przebieżek z obciążeniem zrobiło swoje, chyba że jestem już po prostu stary 😉
Wiem że czekacie. Ktoś tam na pewno. Wiem również że lubicie rywalizację. Ja również. Podnosimy więc poprzeczkę z poprzedniego roku. Zasady podobne. 100 x Lubię to! otwiera galerię z większą ilością zdjęć z Biegnij Warszawo 2012. W ubiegłym roku było grubo ponad 200 więc na luzie dacie radę i w tym. Wszak jest nas już miliard!
p.s jak Wam się podobał kolor tegorocznych koszulek? Niestety mało fotogeniczny.
Dzięki za blisko 45 000 odwiedzin mojej strony w ciągu minionego kwartału, pomimo małej ilości fotografii wrzucanych na stronę. Zima nadchodzi-nadrobimy zaległości.

Rekord frekwencji na Biegnij Warszawo
Odbywająca się tradycyjnie w pierwszą niedzielę października największa impreza biegowa w Polsce pobiła kolejny rekord. Na mecie przy ulicy Myśliwieckiej w Warszawie zameldowało się 9.773 biegaczek i biegaczy ustanawiając tym samym nowy rekord frekwencji zawodów biegowych w Polsce. Bieg wygrał Radosław Kłeczek z czasem 29:56 a wśród kobiet triumfowała Iwona Lewandowska (32:56), oboje z klubu Sporting Międzyzdroje.
Z roku na rok do udziału w imprezie zgłasza się coraz więcej osób. Tegoroczną edycję Biegnij Warszawo oraz odbywającą się równocześnie imprezę towarzyszącą Maszeruję-Kibicuję ukończyło łącznie prawie 13 tysięcy osób. Zawody charakteryzują także najwyższe standardy technologiczne – po raz pierwszy w historii biegów w Polsce na dystansie 10 km pomiar czasu wszystkich uczestników dokonywany był co 1 km.
Nie wszyscy chętni zdążyli się w tym roku zapisać do biegu, gdyż komplet przygotowanych przez organizatorów pakietów startowych został wykupiony już na dwa tygodnie przed imprezą. Być może dlatego już godzinę po zakończeniu imprezy pakiety startowe na Biegnij Warszawo 2013 wykupiło ponad 400 osób…
agrykola biegnij warszawo
spartanie warszawa
biegnij warszawo 2012
fotograf warszawa
fotograf sportowy
fotograf warszawa
biegnij warszawo 2012 zdjecia
belwederska warszawa
zdjecia biegnij warszawo 2012
nałęczowianka biegnij warszawo
lewa vs prawa nike

Macie ochotę jeszcze pobiegać? Jeśli tak to zerknijcie na stronę w środę-zaproszę Was na jeden z najładniejszych biegów w Polsce, któremu patronuję. 20 października, w niesamowicie malowniczym miejscu, całkiem blisko Warszawy. W sumie skoro ja mogę jeździć na zdjęcia 100km to Wy tym bardziej na świetną imprezę biegową, nieprawdaż 😀 ? Wiecie co w tym wszystkim jest najfajniejsze? Że jeśli nie obudzę się jutro ( tak naprawdę to za 4,5h…) i nie stwierdzę że mnie poj…. to będziemy mogli się pościgać, a co! Jedyne 11km. Jak szaleć to szaleć 😀 . Gramy?

O Biegnij Warszawo
To największe w Polsce wydarzenie w tej najprostszej formie ruchu. W latach 2005-2007 impreza nosiła nazwę Run Warsaw, w 2008 Nike Human Race, od 2009 – Biegnij Warszawo. Początkowo długość dystansu wynosiła 5 km, potem 10 km. Trasę pokonuje co roku prawie 10 tys. osób, w tym roku mamy ponad 12 tys. uczestników. Cechą charakterystyczną dla Biegnij Warszawo są m.in. koszulki – zawsze w jednakowym kolorze dla wszystkich uczestników. W 2009 roku był to niebieski, w 2010 – zielony, w 2011 – biały, w tym roku czarny. Honorowy patronat nad imprezą co roku obejmuje prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Bieg organizowany jest w ścisłej współpracy z warszawskim Biurem Sportu i Rekreacji. Partnerami imprezy jest również Ministerstwo Sportu i Turystyki, Akademia Leona Koźmińskiego oraz firmy NIKE, ACTION, DRUK24.PL, NAŁĘCZOWIANKA.

O Maszeruję-Kibicuję
To impreza towarzysząca Biegnij Warszawo od 2010 roku. Jest doskonałym rozwiązaniem dla aktywnych kibiców, którzy chcą dopingować innych sami będąc w ruchu. Uczestnictwo polega na przejściu 5-kilometrowej pętli wyznaczonej obok trasy Biegnij Warszawo. Stawce maszerujących przewodzi co roku czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym Robert Korzeniowski. Tegoroczna edycja odbywa się pod honorowym patronatem Minister Sportu i Turystyki Joanny Muchy. Partnerem MK jest także firma USP Zdrowie.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography