Lubię wspominać. Większość moich znajomych dobrze wie, że nie przepadam oglądać zdjęć „na bieżąco”. Nie powiem żeby to lubili 😉 ale ja po prostu tak jakoś mam. Być może po części dlatego że fotografuję naprawdę dużo i często i najzwyczajniej w świecie nie mam na to w danym momencie czasu? Tak naprawdę można by sobie zadać też pytanie jaki w sumie ma to jednak sens? Pamięć pomimo że i ulotna na ogół doskonale działa w zakresie dnia, tygodnia czy miesiąca, dobrze pamiętamy co i jak wyglądało, kiedy się działo itp. Pewnie dlatego uwielbiam oglądać zdjęcia po roku, dwóch…(tak-tak zgadza się) a nawet i trzech od ich zrobienia i to nie po raz kolejny ale często po raz pierwszy od momentu zgrania ich do komputera (<= dziwne czasy). Najczęściej dopiero wtedy widzę największą przyjemność w przywoływaniu chwil które minęły i powoli uciekają gdzieś z naszej najbliższej percepcji. Oczywiście zupełnie inaczej jest z fotografią komercyjną, która najzwyczajniej w świecie rządzi się swoimi prawami (czytaj terminami itp. zobowiązaniami).

Dziś co prawda nie tak odległe ale jednak WSPOMNIENIA! Wrześniowy plener ślubny Marty i Arka na magicznej ulicy Mariackiej w Gdańsku oraz dalszych częściach starego miasta zalanego porannym wstającym słońcem. Spokojnie i romantycznie-zgodnie z życzeniem Pary Młodej, którą ciepło pozdrawiam 🙂

Dziś również chciałbym Was zaprosić oficjalnie do odwiedzenia kolejnej w moich nowych stron. Po Zdjęcia Ślubne w Górach bardzo miło mi będzie gościć Was w progach witryny Zdjęcia Ślubne nad Morzem 😀 gdzie znajdziecie fotografie wykonane w okolicach naszego pięknego wybrzeża. A o godz. 21:30 (23.04) znajdziecie tam również więcej nigdzie nie publikowanych do tej pory zdjęć z pleneru który zobaczycie poniżej-zapraszam!

plener slubny ulica mariacka gdańsk
fotograf gdansk
sesja ślubna gdańsk
fotografia slubna sesja gdańsk
arek gmurczyk fotograf ślubny
plener
gmurczyk
zdjecia slubne

mariacka gdańsk
zdjecia slubne gdansk
fotograf slubny
www.bigweddingphotography.com
sesja slubna na starym miescie w gdansku
fotograf gdansk
sesja slubna gdansk
zdjecia slubne plock
fotograf plock arek gmurczyk
slub nad morzem
zdjecia slubne stare miasto gdansk
sesja slubna
fotograf slubny plock
gmurczyk arek fotograf
plener slubny mariacka gdansk

A Wy jak? Lubicie oglądać zdjęcia „na gorąco” czy tak jak ja odkładacie je do szuflady na przywołanie wspomnień 🙂 ? Skorzystajcie z nowego formularza komentowania za pomocą Facebooka i podzielcie się Waszymi sposobami (ciekawe czy znajdzie się chociaż jedna osoba która ma tak jak ja-wąąąątpie… 😉 )

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography