Wenecja uważana jest za jedno z najpiękniejszych oraz najbardziej romantycznych miejsc na świecie i przyznam szczerze, że po tym co zobaczyłem jakoś mnie to wcale nie dziwi. Ze względu na przystępne ceny biletów tanich linii lotniczych (przy dobrych wiatrach poniżej 200 zł) cel podróży nowożeńców oraz marzenie większości fotografów ślubnych, do niedawna również i moje 😉

Położona na 117! bajkowych wyspach połączonych ze sobą niespotykaną nigdzie indziej siecią kanałów wodnych. Wszechobecny unoszący się w powietrzu duch Casanovy, Plac świętego Marka, Pałac Dożów czy robiący ogromne wrażenie Grand Canal. Klimatyczne bajkowe pałace, przepiękna niepowtarzalna architektura, niezliczona ilość mostów i mosteczków, ciasnych uliczek, oraz romantycznych gondoli sunących majestatycznie kanałami dzielącymi miasto.

Zarówno z punktu widzenia fotografa jak i osób fotografowanych Wenecja to jednym słowem (no dobra może pięcioma): wymarzona sceneria niepowtarzalnej sesji fotograficznej.

Z Anią i Piotrkiem pierwszy raz spotkałem się na lotnisku we Wrocławiu. Po moim efektownym wejściu polegającym na przymusowym 15 kilowym odchudzeniu bagażu (15 czy 30kg wielka mi różnica… 😛 ) ruszyliśmy w podróż której fotograficznym celem była główna historyczna część Wenecji zamieszkała jedynie przez 60 tysięcy mieszkańców. Podczas naszego pleneru na dłuższą chwilę wylądowaliśmy też na Wyspie Murano słynącej z produkcji najdroższego na świecie szkła weneckiego. Co prawda z nie do końca własnego, świadomego wyboru no ale kto mógł przypuszczać że Murano to nie to samo co Burano… 😀

Przed Wami fotograficzna wędrówka w stronę upalnego sierpnia, tyyysiąca turystów, niepowtarzalnych scenerii oraz naszej 12 godzinnej sesji zakończonej w strugach rzęsistego deszczu jednym z najlepszych zdjęć ślubnych jakie do tej pory zrobiłem.

Ponieważ był to jeden z moich najobszerniejszych plenerów to istnieje spore prawdopodobieństwo że kiedyś pokażę Wam więcej zdjęć z tej sesji ( o ile oczywiście będziecie chcieli).

A Ty? Jakie jest Twoje fotograficzne marzenie?

sesja ślubna w wenecjiwenecjawyjatkowe zagraniczne sesje ślubne wedding session venicefotograf wenecjafotograf PłockSesja ślubna na Placu Świętego Marka

www.arekGMURCZYK.pl-(64)fotograf Płockplener ślubny w wenecjiwww.arekGMURCZYK.pl-(75)zdjęcia na Placu Świętego Markawedding venicepiękne dachy Wenecjipanorama pięknej Wenecjiwww.arekGMURCZYK.pl-(97)www.arekGMURCZYK.pl-(100)Bed & Venice - Casa per Ferie la Pietàwww.arekGMURCZYK.pl-(105)
sesja na dachu w Wenecjizdjęcia ślubne panny młodejzdjęcia plener ślubnywww.arekGMURCZYK.pl-(122)sesja w Wenecjipiękne zdjęcie ślubne wenecjatajemnicze zdjecia slubnePanna Młoda w masce weneckiejPortret ślubny Pana Młodegosesjavenice weddingveneziawww.arekGMURCZYK.pl-(153)fotograf ślubny Płocklabirynty uliczki wenecjiwww.arekGMURCZYK.pl-(160)Portret Panny Młodej w Wenecjiwww.arekGMURCZYK.pl-(172)murano venice wedding sessionwww.arekGMURCZYK.pl-(196)www.arekGMURCZYK.pl-(189)www.arekGMURCZYK.pl-(204)www.arekGMURCZYK.pl-(199)www.arekGMURCZYK.pl-(207)ślub w wenecjiwww.arekGMURCZYK.pl-(215)jaki fotograf ślubny?piękne zdjęcie ślubnezagraniczne sesje slubnesesja w wenecjiwedding photographywww.arekGMURCZYK.pl-(232)Big Wedding Photographyzdjęcia ślubnefotograf ślubny

sesja ślubna plac świętego markadeszczowa sesja ślubnanajlepsze zdjęcie ślubne, burza, pioruny, gondola...Wenecja

I jak, dobrnęliście do końca 🙂 ? Czy Waszym zdaniem Wenecja słusznie pretenduje do miana jednego z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych miejsc świata?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography