Oby nam się!

4 stycznia, 2015

Zdrowia!

W tym nowym 2015r życzę Wam (nieustannie) przede wszystkim zdrowia. Serio. Nie bądźcie tymi, którzy o tym jak jest ono ważne przekonują się dopiero kiedy zaczynają je tracić. Dbajcie o siebie 🙂 Zdrowia dla Was, dla Waszych rodzin i Waszych bliskich. Żebyście szpital, który odwiedzałem ostatnio dość często (u mnie wszystko ok) oglądali jedynie na filmach.

Marzeń

Żebyście nie bali się wyjść ze strefy własnego komfortu, którą trzeba opuścić aby spełniać własne marzenia na które nigdy nie jest za późno. Jeśli jest Wam źle w tym co robicie nie bójcie się zaryzykować. Lepiej iść i upadać, niż całe życie klęczeć. Odwagi i wytrwałości w dążeniu do celu, których będzie potrzeba Wam wiele.

Podróży

Inspirujących podróży. Odkrywania nowych interesujących miejsc, nawet jeśli to tylko te gdzieś za rogiem.

Pomocnej dłoni

Poznawania nowych bliskich Wam osób, dzięki którym łatwiej na co dzień. Tego żebyście zawsze gdzieś przy sobie mieli kogoś kto trzyma za Was kciuki, kto rozumie, kogoś na kogo możecie liczyć bez względu na wszystko.

Słońca

Niech zawsze świeci Wam słońce nawet jeśli gdzieś tam na horyzoncie zasłaniają je chmury. I chociaż nie jest łatwo w tych chwilach-żebyście zawsze pamiętali, że nawet po najgorszej burzy niebo znowu będzie niebieskie.

Miniony rok

Korzystając z okazji dziękuję za to, że miniony rok w dużej mierze dzięki TOBIE był dla mnie wyjątkowy. Poznałem fantastycznych ludzi, zwiedziłem fantastyczne miejsca, praktycznie wykreśliłem ze swojego słownika pojęcie „nudzi mi się” i pomimo, że momentami wszystko to potrafiło męczyć bardziej nic mocno-nie zamieniłbym tego na nic innego.

Fajnie, że jesteście 🙂

sesja-santorini

Santorini 2014. Sesja ślubna Anny i Georgiosa.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography