Od 2 dni jesteśmy już w Atenach, które zachwycają swoją różnorodnością. Dziś jeden z najbardziej wyczekiwanych przez mnie ślubów. Wielki dzień Ani i Gergiosa. Póki co stresu brak ale podejrzewam, że to kwestia godzin jak przypomnę sobie nerwy z moich pierwszych reportaży ślubnych (pzdr Hubert 😀 ) . Co prawda byłem tu kilkanaście lat temu na Międzynarodowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej ale i tak wszystko jest dla mnie nowe a zarazem ogromnie fotograficznie inspirujące.  Nowa kultura, nowe zwyczaje, pierwszy ślub prawosławny jak i przyjęcie weselne pod gołym niebem…tuż nad brzegiem morza. Nie wiem ile obejrzałem filmów i nie wiem ile przeczytałem różnego rodzaju informacji na temat mojej „misji” 😉 to jednak nie to samo i obawy na pewno się pojawią tym bardziej że towarzyszyć mi będzie 3 greckich kamerzystów 😀 . Trzymajcie kciuki i życzcie mi powodzenia to dla mnie ważny dzień i nie ukrywam, że chętnie bym jeszcze tu wrócił 😉 W sumie to nie ma co ściemniać i owijać w bawełnę ale przecież na takie zlecenia czeka każdy fotograf ślubny. Jak zawsze dam z siebie maksa chociaż ten maks zapamiętam pewnie na długo oby i tym razem pomyślność sprzyjała.

W związku z weselem i przyszłotygodniową sesją na Santorini kontakt ze mną do 18.09 będzie mocno utrudniony. Najszybciej przez: mail

zdjęcia ślubne Ateny

Zapisz się do newslettera i dowiedz się jako pierwszy o nowych wpisach na stronie. W każdej chwili będziesz mógł się z niego wypisać. Szanuję swój czas, Twój również dlatego nie wysyłam spamu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography