W ubiegły czwartek miałem przyjemność uczestniczyć w zajęciach Płockiej Ścieżki Biegowej, której organizatorem jest Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Płocku. Projekt dofinansowany jest ze środków Miasta Płocka i jestem jego partnerem. Płock głównie ze względu na swoje absolutnie niepowtarzalne położenie na 50 metrowej wysokiej skarpie prawego brzegu Wisły jest miejscem, które warto odwiedzić, chociażby ze względu na jego wyjątkowo malowniczy krajobraz-drugiego takiego nie znajdziecie-gwarnatuję 🙂
Zajęcia Płockiej Ścieżki Biegowej odbywają się w jego najbardziej urokliwej części u podnóża Wzgórza Tumskiego – 105 m n. p. m. Bezpłatne spotkania w Płocku pod okiem wykwalifikowanych trenerów odbywają się 2 razy w tygodniu we wtorki i czwartki nad Zalewem Sobótka, według harmonogramu: 8.05.2012 r. – 31.05.2012r. – godzina 17.00 , 1.06.2012 r. – 30.09.2012 r. – godzina 18.00, 1.10.2012 r. – 16.10.2012 r. – godzina 16.00. Trenerami tegorocznej edycji są Alan Brożek, i Sebastian Dymek. Spotkania przeznaczone są dla ludzi absolutnie w każdej formie fizycznej i są naprawdę dużym ułatwieniem dla osób, które chciałyby zacząć biegać ale nie mają wystarczająco dużo mobilizacji do samotnych konfrontacji ze swoją tężyzna fizyczną. Warto dbać o swoje zdrowie. W grupie zdecydowanie łatwiej 🙂 ! Więcej informacji na temat programu znajdziecie na jego stronie WWW. W tym roku były to pierwsze zajęcia na których pojawiłem się ale obiecuję, że w miarę możliwości czasowych odwiedzę Was częściej zarówno z aparatem jak i bez-nie znacie dnia i godziny 😉 . Do zobaczenia na Ścieżkach Biegowych!
p.s znacie już CouchSurfing? Jeśli nie to bardzo chętnie Was na ten absolutnie-wyjątkowy temat naprowadzę. Wczoraj udało mi się wreszcie uczestniczyć w spotkaniu ★★★★ MAMAMIA 2012 – Spring Edition ★★★★. Absolutnie niepowtarzalni ludzie, wyjątkowa formuła-polecam!

Płocka Ścieżka Biegowa 2012
amfiteatr plock
Płocka Ścieżka Biegowa 2012
Płocka Ścieżka Biegowa 2012
Płocka Ścieżka Biegowa 2012
Płocka Ścieżka Biegowa 2012
Płocka Ścieżka Biegowa 2012
plaża w Płocku
plock sobotka
ścieżki biegowe Płock
Płock Wzgórze Tumskie
fotograf plock

wzgórze tumskie w Płocku
gmurczyk
bieganie płock
plocka sciezka biegowa
Płocka Ścieżka Biegowa 2012
Płocka Ścieżka Biegowa 2012
running
najladniejsze miasta w Polsce
bieganie
kąpielisko sobótka płock
Płocka Ścieżka Biegowa
panorama plock
fotograf sportowy
plock poland
Płocka Ścieżka Biegowa 2012
most plock
plock fotograf
galeria zdjec

Udostępniajcie, polubcie-Zapraszamy do Płocka!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography