Konkurs

30 marca, 2013

Śnieg jest. Święta są to i prezenty muszą być 😉 . Po ostatnich porządkach przedświątecznych znalazłem kilka sztuk fajnych kalendarzy w których znajdują się również i moje fotografie a jako że ścian mi już w domu nie wystarcza to chętnie się nimi z Wami podzielę. Nie będziemy kombinować bo nie mam jakoś na to teraz głowy i mocy więc będzie łatwo.

W komentarzu pod zdjęciami kalendarzy (tylko i wyłącznie komentarze dodane przez Facebooka) wpisujecie jaki kalendarz z proponowanych przeze mnie Wam się marzy 😉 a jeśli chcecie możecie dodatkowo napisać dlaczego-możecie nie musicie.

Drugim i ostatnim koniecznym warunkiem żeby mieć szansę pomóc swojemu szczęściu jest udostępnienie mojego fanpage na swoim Facebooku czyli kopiujecie i wklejacie link: https://www.facebook.com/gmurczyk do siebie na FB. Nie musicie nic pisać, żebrać o Lubię to i takich tam innych też nie musicie robić-chyba że bardzo chcecie 😉

Udostępnienie musi być publiczne tak żebym mógł je zobaczyć jeśli Was wybierze los. Nie będziemy robić losowania tylko zrobimy wyliczankę 😀 wśród wszystkich komentarzy. Najpierw wyliczam 4 osoby chętne do kalendarza „Żaglowce” potem 2 do „Krajobrazy Świata” i dwie do „Woda w przyrodzie”. Jedna osoba może zgarnąć jeden kalendarz. Konkurs zaczyna się dziś i kończy w środę 3.04.13 o godz. 20.00. Wyniki udostępniam na stronie w formie komentarza pod dzisiejszym artykułem więc koniecznie tu wtedy zajrzyjcie bo nie będę Was szukał 😉  . Wyliczone osoby proszone są o kontakt przez formularz kontaktowy na stronie. Jeśli nie zgłoszą się do czwartku 4.04.13r do godz. 20.00 wybieram sam osoby które zgarniają fanty. Powodzenia!

zdjecia kalendarz plock fotograf

zdjecia kalendarze

fotograf plock kalendarz Gmurczyk Arkadiusz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography