Niesamowite. Wyjątkowe. Niepowtarzalne. Kolorowe. Tak w wielkim skrócie można opisać to wydarzenie jakim bez wątpienia był Koncert na Ścianie, który odbył się 20 kwietnia na…ścianie Galerii Mazovia w Płocku. Artyści pod kierunkiem Ryszarda Bazarnika (znanego płockiej publiczności z występu na festiwalu Reggaeland) prostopadle do ściany zagrali arcy widowiskowy koncert, którego nie sposób zapomnieć. Niestety pech chciał, że samolot którym wracałem tego wieczoru z Budapesztu miał dość spore opóźnienie i prosto z lotniska z bagażami pod galerię dotarłem dopiero na 20 minut przez końcem show. Przed Wami zdjęcia z tego kapitalnego performance.
koncert na scianie Galeria Mazovia Płock
fotograf plock
Koncert na Ścianie
Koncert na Ścianie
koncert na ścianie
Koncert na Ścianie
Koncert na Ścianie
Więcej fotografii:
galeria zdjęć koncertu na ścianie

Pozostając w wyjątkowych klimatach. Za jakiś czas zaproszę Was do obejrzenia zdjęć z drugiego kapitalnego muzycznego wydarzenia w Płocku jakim był Koncert na Dachu-zespołu KSU, który odbył się na ostatnim poziomie płockiej Galerii Mosty. Jeśli chcecie nie przegapić tych zdjęć zapraszam Was do śledzenia mojego profilu Google+ z którego jako pierwsi dowiecie się nowościach na stronie. Ahoj!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography