Wtorek 12 czerwiec 2012. Warszawa. Mecz w ramach turnieju Euro 2012. Okolice Stadionu Narodowego i Strefy Kibica wypełnionej 100 000 tłumem. Zapraszam do obejrzenia zdjęć kibiców podczas emocjonującego spotkania reprezentacji Polski i Rosji (1:1). Więcej fotografii znajdziecie w galerii którą znajdziecie pod zdjęciami.

zdjęcia euro 2012
polska rosja
most poniatowskiego warszawa
mecz polska rosja
stadion narodowy warszawa
kibice euro 2012
gmurczyk
stadion narodowy warszawa
kibic
arek gmurczyk fotograf plock
russia euro 2012
polska euro 2012
euro 2012
fotografia warszawa
zdjecia euro 2012
euro 2012
russian fan
Warsaw Euro 2012
strefa kibica warszawa
pałac kultury
fotograf warszawa
euro 2012 photos
zdjecia warszawa
strefa kibica w warszawie
warszawa euro 2012
euro poland 2012
strefa kibica fotograf warszawa
galeria zdjec

Chcecie być na bieżąco? Zobaczyć więcej zdjęć? Zapraszam do polubienia mojej Facebook’owej strony gdzie publikuję znacznie częściej: Facebook

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography