Jak wydłużyć dobę?

4 lipca, 2013

W nocy przyjechałem z sesji ślubnej w Zakopanem, za chwilę wyjeżdżam na plener do Warszawy a w weekend prawdopodobnie fotografował będę nad morzem. Ktoś kiedyś zapytał mnie jak to robię i czy moja doba trwa 36h? Trudno mi powiedzieć jak to do końca z tym jest ale jestem na 100% pewny, że dużo zawdzięczam systematycznemu bieganiu i sile którą mi daje.  Tak czy siak. Gdzieś jakoś w międzyczasie tego kolejnego zwariowanego miesiąca mam nadzieję spotkać się z Wami. Jak co tydzień mamy dobrą ku temu okazję. Dziś o godz. 21:00 jak w każdy czwartek w okolicach płockiego molo spotykamy się jako Night Runners Płock żeby wspólnie pośmiać się, pogadać, spędzić fajnie godzinkę biegając dookoła Zalewu Sobótka. Akcja jest prosta. Darmowa. Dla wszystkich. Proste. A nie mówiłem?

Dla tych którzy chcieliby mieć trochę więcej mocy na co dzień i dopiero zacząć swoją przygodę z bieganiem jak co tydzień będzie prowadzona grupa marszo-biegowa (czyli dasz radę na stówę i Ty!) . Dla tych bardziej zaawansowanych standardowa na luzaku pętelka 5km. Bez ściagania. Bez spinki i rywalizacji w dobrym towarzystwie.  Kilka osób przebiegnie trasę pewnie więcej niż raz. Przez ostatnie 3 tygodnie spotykaliśmy się w 100 osobowej grupie (do tej pory trudno mi w to uwierzyć) tak więc jeśli brakowało Wam póki co mobilizacji to dziś Wam jej nie zabraknie, o liczebniejszą trudniej 😉

Nie lubisz biegać? Znam kilka osób które kiedyś też tak mówiły a dziś nie potrafią bez tego żyć. Słowo. Spróbuj.

Night Runners Płock

Night Runners Płock. Spotykamy się w każdy czwartek o godz 21:00 w okolicach molo

Tydzień temu mieliśmy małą biegową balangę z szampanem i cuksami dla wszystkich uczestników no ale osiemnastkę ma się tylko raz w życiu. Dziś spotkanie nr. 19 a w małej tajemnicy powiem Wam, że chodzą słuchy iż tudzież onegdaj ponieważ 😉 za jakiś czas na jednej z kolejnej edycji naszego biegania będziecie mieli możliwość zgarnąć fajną nagrodę-do biegania jak złoto.

Dołączyć do nas możecie w każdy czwartek a więcej informacji znajdziecie zawsze na naszym lokalnym profilu akcji. Jeśli macie pytania pytajcie najlepiej tam lub w komentarzu poniżej jeśli Wam wygodniej.

Podajcie info dalej i zarażajcie innych pasją biegania, dzięki któremu można naprawdę wiele. No to jak widzimy się wieczorkiem?!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography