Początkowo miałem nie przyjeżdżać (pomimo że jestem uparty i mam podobno silną wolę to nawet i mi ta opcja wydawała się mało realna…) później stanęło na tym że zrobię tylko start (na którym bardzo mi zależało) a finalnie pognałem jeszcze na chwilę za i pod most i na dwie dłuższe w okolice zbiegu z pierwszej pętli. Nie biegłem z Wami ale wróciłem do domu totalnie mokry. Było warto.

Wielkie dzięki dla uśmiechniętej płocczanki za udostępnienie mi swojego tarasu na który wbiegłem o 10:00 i za podrzucenie na trasę okularów których zapomniałem z niego zabrać. BTW ciekawe kiedy zorientowałbym się że nie mam ich na nosie 😀

Przed Wami kilka zdjęć z II Półmaratonu Dwóch Mostów, Płocka uśmiechniętego, tętniącego dobrym humorem, tak rozbieganego jakiego być może jeszcze nie widzieliście. Wieczorem pod zdjęciami pojawi się dodatkowo 10min spontaniczny filmik z trasy który wrzucam właśnie na mój kanał na YouTubesubskrybujcie-dowiecie się pierwsi o nowych materiałach.

psst! słyszeliście już o Night Runners Płock?!

Płocki Półmaraton Dwóch Mostów

płocki półmaraton dwóch mostów

łukasz kalaszczyński

zdjecia z polmaratonuw  Płocku

Półmaraton Dwóch Mostów 2013
fotograf sport Płock
polmaraton-dwoch-mostow (9)
zdjęcia z półmaratonów
fotografie biegaczy
zdjęcia z Półmaratonu Dwóch Mostów

Zdjęć mam oczywiście więcej również i z innych miejsc tak więc jeśli mnie odpowiednio zmobilizujecie (np. w komentarzach na dole) to być może kiedyś je wstawię a jeśli macie ochotę to udostępniajcie wpis dalej. Tak to fajne uczucie jeśli 2000 osób w ciągu doby może zobaczyć Twoją pracę. Logiczne 🙂
Daliście czadu! Gratuluję. Widzimy się w czwartek. Ciao!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography