Anię i Marka miałem przyjemność gościć na mojej stronie jakiś czas temu w drobnej zapowiedzi ich sesji ślubnej na którą to prawie wspólnie wybraliśmy się nad nasze piękne i ciepłe 😉 polskie morze (nie zapomnę Wam tego smsa). Upalne Ustronie Morskie, steki z „nie wiem proszę Pana” czego, nieoczekiwana zmiana planów drobna, poranna sesja o wschodzie słońca którą naprędce musieliśmy zorganizować przedparyżowym wieczorem, zepsuty zamek błyskawiczny dzielnie zszywany przez zaradnego pana jednego, zachód słońca którego nie było widać ze złotych pól aktu pierwszego w połączeniu z ofiarnymi króliczkami hawajskich suwenirów sprzedawczyń i ich metce której to miało nie być pomimo że być miała 😉 … CDN?
sesja ślubna nad morzem fotografiegalerie ślubne płockarek gmurczyk fotografiawedding photography irelandsesja ślubna nad morzemfotograf Płockfotografie ślubne Płockzdjecia slubne Plockfotograf ślubny Płock Warszawa Toruń zdjęcia

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
  • Martynas

    Hi ! I live in Dublin, we r loonking for a wedding photographer for 06.03.14 i wanted to know what do you charge for a wedding photography ?

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography