Anię i Marka miałem przyjemność gościć na mojej stronie jakiś czas temu w drobnej zapowiedzi ich sesji ślubnej na którą to prawie wspólnie wybraliśmy się nad nasze piękne i ciepłe 😉 polskie morze (nie zapomnę Wam tego smsa). Upalne Ustronie Morskie, steki z „nie wiem proszę Pana” czego, nieoczekiwana zmiana planów drobna, poranna sesja o wschodzie słońca którą naprędce musieliśmy zorganizować przedparyżowym wieczorem, zepsuty zamek błyskawiczny dzielnie zszywany przez zaradnego pana jednego, zachód słońca którego nie było widać ze złotych pól aktu pierwszego w połączeniu z ofiarnymi króliczkami hawajskich suwenirów sprzedawczyń i ich metce której to miało nie być pomimo że być miała 😉 … CDN?
sesja ślubna nad morzem fotografiegalerie ślubne płockarek gmurczyk fotografiawedding photography irelandsesja ślubna nad morzemfotograf Płockfotografie ślubne Płockzdjecia slubne Plockfotograf ślubny Płock Warszawa Toruń zdjęcia

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography