Pod budynek w którym znajdowała się jego garderoba na terenie Warsaw Challenge podjechał wychylony do pasa przez okno samochodu niczym 2Pac na swoich teledyskach. Zanim ochrona zdążyła cokolwiek zrobić nie bacząc na zgromadzony przed budynkiem tłum pośpiesznie wyskoczył z auta po czym ruszył w kierunku oddalonej o około 100m bramy przez którą chwilę wcześniej wraz ze swoją ekipą wjechał na teren festiwalu. Nie pytając nikogo o zdanie stanowczym tonem poprosił służbę porządkową o wpuszczenie wszystkich stojących pod ogrodzeniem osób-„To moi fani! Wpuście ich tu”. Chwilę później po lekkiej konsternacji organizatorów nie przejmując się sporym spóźnieniem stwierdził, że nastał najlepszy czas….na modlitwę przed koncertem. Poprosił o zdjęcie z głów czapek, rozłożył na bok ręce i zaprosił obok siebie do utworzenia koła gęstniejący zaskoczony tłum organizatorów, artystów i fanów zaciekawionych niespodziewaną przez nikogo akcją. Chropowaty, pełen emocji, jedyny w swoich rodzaju głos zabrzmiał: Let us pray. Lord Jesus… jak z kasety, niesamowicie, wręcz abstrakcyjnie a jednak. Magia.

W ten oto wyjątkowo sposób rozpoczął się pierwszy w historii koncert DMX w Polsce, który miałem nieukrywaną przyjemność fotografować. Kilkanaście lat temu z wypiekami na twarzy kupowałem jego kasetę „Flesh of My Flesh, Blood of My Blood”…wczoraj zawstydziłem się jak przeszczęśliwe zaskoczone dziecko kiedy DMX zajarany szybkostrzelnością mojego aparatu (którą usłyszał jak robiliśmy sobie selfie z rąsi 😀 ) poprosił o mój sprzęt po czym przez kilka sekund, ku uciesze swojej oraz sporego kibicującego mu tłumu (wczuwając się przy tym nieziemsko)-zaczął robić mi zdjęcia. Jeśli ktoś z Was był tam i jakimś cudem zarejestrował tą sytuację to byłbym niesłychanie wdzięczny za kontakt 😉

Show wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju ale to najlepiej oddadzą fotografie, które pokażę Wam tu za jakiś czas. Obawiam się, że będzie ich dużo. Newsletter poinformuje Was o pojawieniu się ich na stronie, zapraszam do subskrypcji.

DMX Earl Simmons przed koncertem na Warsaw Challenge

„Let us pray…” DMX modli się przed warszawskim koncertem

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography