Niestety ze względu na inne fotograficzne obowiązki mogłem być z Wami tylko pół godziny… ale to i tak wystarczyło żebym wrócił do domu kompletnie mokry 😀 . Odchudzającym się polecam przebieżki z drabiną 😉 . Przed Wami zdjęcia na pamiątkę niedzielnego płockiego  półmaratonu „Biegnij po zdrowie z WOPR„. Korzystając z okazji chciałbym pogratulować wszystkim tym którzy nie bacząc na otaczającą nas dość pustynną aurę stanęli na starcie  biegu dla Adasia. Szczególne gratulacje dla organizatorów którzy, pomimo wielu przeciwności „losu” (…) udowodnili że „chcieć to móc” i pomimo dość szalonego pomysłu w błyskawicznym tempie doprowadzili ten bieg do skutku. Wielu pukało się w głowę, wielu mówiło „to niemożliwe” a jednak DAŁO SIĘ. Cieszę się bardzo, że swoją determinacją doprowadziliście temat do skutku.

Jeśli chcielibyście zobaczyć więcej zdjęć z biegu dajce znać w komentarzach pod zdjęciami na mojej stronie a ja utworzę obszerniejszą galerię na stronie Night Runners Płock. Fajnie jak widać, że strona żyje i zostawiacie tu po sobie jakiś ślad 🙂
Półmaraton Biegnij po zdrowie z WOPR

Płocki półmaratom

Półmaraton Biegnij po zdrowie z WOPR

polmaraton-biegnij-po-zdrowie-wopr (4)

Półmaraton w Płocku

polmaraton-biegnij-po-zdrowie-wopr (6)

Półmaraton Biegnij po zdrowie z WOPR

polmaraton-biegnij-po-zdrowie-wopr (8)

polmaraton-biegnij-po-zdrowie-wopr (9)

polmaraton-biegnij-po-zdrowie-wopr (10)

polmaraton-biegnij-po-zdrowie-wopr (11)

polmaraton-biegnij-po-zdrowie-wopr (12)

polmaraton-biegnij-po-zdrowie-wopr (13)

polmaraton-biegnij-po-zdrowie-wopr (14)

polmaraton-biegnij-po-zdrowie-wopr (15)

polmaraton-biegnij-po-zdrowie-wopr (16)

polmaraton-biegnij-po-zdrowie-wopr (18)

polmaraton-biegnij-po-zdrowie-wopr (19)

polmaraton-biegnij-po-zdrowie-wopr (21)

fotograf sportowy Płock

Night Runners Płock

polmaraton-biegnij-po-zdrowie-wopr (22)

polmaraton-biegnij-po-zdrowie-wopr (23)

polmaraton-biegnij-po-zdrowie-wopr (24)

polmaraton-biegnij-po-zdrowie-wopr (25)

polmaraton-biegnij-po-zdrowie-wopr (26)

polmaraton-biegnij-po-zdrowie-wopr (27)

polmaraton-biegnij-po-zdrowie-wopr (28)

polmaraton-biegnij-po-zdrowie-wopr (29)

polmaraton-biegnij-po-zdrowie-wopr (30)

polmaraton-biegnij-po-zdrowie-wopr (31)

polmaraton-biegnij-po-zdrowie-wopr (32)
No to jak chcecie więcej 🙂 ?

Zapisz się do newslettera i dowiedz się jako pierwszy o nowych wpisach na stronie. W każdej chwili będziesz mógł się z niego wypisać. Szanuję swój czas, Twój również dlatego nie wysyłam spamu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography