Chałupy welcome to!

3 lipca, 2015

Dziś w ramach małej zapowiedzi reportażu ślubnego piękna, uśmiechnięta, pełna emocji klatka z sesji Asi i Adama, którą miałem okazję wykonać na początku czerwca. Ślub miał miejsce w kościele w Gąbinie, przyjęcie weselne w Żawakolu natomiast na plenerze z młodymi spotkaliśmy się w Chałupach, Władysławowie i Sopocie. Za jakiś czas z największą przyjemnością pokażę Wam więcej zdjęć z tego pięknego dnia. Materiał znajdziecie zarówno tu jak i na Zdjęcia Ślubne nad Morzem, gdzie publikuję fotografie wykonane tylko i wyłącznie w morskich klimatach.

U Was też tak gorąco 😀 ?
sesja ślubna Chałupy

Zapisz się do newslettera i dowiedz się jako pierwszy o nowych wpisach na stronie. W każdej chwili będziesz mógł się z niego wypisać. Szanuję swój czas, Twój również dlatego nie wysyłam spamu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography