Wczoraj na Facebooku zapytałem Was o to jaką sesję zobaczylibyście najchętniej na mojej stronie jako następną w kolejności. Ponownie wygrały góry. Przed Wami zgodnie z umową zdjęcia z sesji Magdy i Tomka. Ślubu i wesela tym razem nie będzie ponieważ nie fotografowałem tej części ich wielkiego dnia 🙂

Początek pleneru na Kasprowym Wierchu (1987 m n.p.m.) na który wjechaliśmy kolejką linową oraz baardzo deszczowy i mglisty koniec w okolicach Czarnego Stawu Gąsienicowego (1620 m n.p.m) (podobno gdzieś tam był) wraz z pamiętnym zejściem do Kuźnic. Oszczędzę Wam szczegółów i nie będę mówił jak bardzo przemokliśmy. Jeśli mniej więcej wiecie jak długo schodzi się z góry to łatwo sobie to wyobrazicie kiedy napiszę że deszcz NON STOP napieprzał jak dziki.

Jeśli i Wam przyjdzie kiedyś do głowy pomysł pieszego zejścia do Kuźnic jako część naszej sesji to proponuję dobrze zastanowić się nad tym pomysłem 7 razy. Największe burze jakie przeżyłem w Tatrach złapały nas właśnie w tym miejscu-żeby nie było że nie ostrzegałem 😉

Więcej zdjęć z tej sesji pojutrze na Zdjęcie ślubne w górach. A jeśli nie chcesz nic przegapić:

Zapisz się do newslettera i dowiedz się jako pierwszy o nowych wpisach na stronie. W każdej chwili będziesz mógł się z niego wypisać. Szanuję swój czas, Twój również dlatego nie wysyłam spamu.

sesja-slubna-gory (1)
sesja-slubna-gory (3)
sesja-slubna-gory (2)
zdjecia-slubne-w-gorach
arek-gmurczyk
wedding-photography-plock
sesja-kasprowy-wierch
sesja-slubna-gory (6)
sesja-slubna-gory (11)
wedding-photography
sesja-slubna-gory (13)
fotograf-slubny-zakopane
sesja-slubna-gory (16)
sesja-slubna-gory (17)
sesja-slubna-gory (19)
sesja-slubna-gory (20)
sesja-slubna-gory (18)
sesja-slubna-gory (21)
sesja-slubna-gory (22)
sesja-slubna-gory (23)
sesja-slubna-gory (24)
sesja-slubna-gory (25)
sesja-slubna-gory (26)
sesja-slubna-gory (27)
sesja-slubna-gory (28)
sesja-slubna-gory (29)
sesja-slubna-gory (32)
sesja-slubna-gory (30)
sesja-slubna-gory (31)
sesja-slubna-gory (34)
sesja-slubna-gory (35)
sesja-slubna-gory (42)
sesja-slubna-gory (36)
sesja-slubna-gory (37)
sesja-slubna-gory (38)
sesja-slubna-gory (39)

sesja-slubna-gory (41)
sesja-slubna-gory (44)
sesja-slubna-gory (43)
No i jak? Tatry dają radę?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography