Dla podtrzymania sobotniej atmosfery pierwsze kroki na nowej wspólnej drodze życia Ani i Marcina. Ślub odbył się w Kościele Parafii św. Mikołaja w Gąbinie natomiast wesele miało miejsce w Żawakolu.

Dawno nie pamiętam kiedy wróciłem tak bardzo zmęczony z wesela, kiedy tak bardzo bolały mnie nogi… działo się 😀 ! Na większą ilość zdjęć musicie jeszcze poczekać aczkolwiek zdecydowanie krócej niż zawsze. Ciut więcej z wczorajszego przyjęcia zobaczycie tu prawdopodobnie jeszcze w nadchodzącym tygodniu. Jeśli nie chcecie ich przegapić pod zdjęciem jest formularz gdzie możecie zostawić mi Waszego @. Jak tylko będzie coś nowego dzięki newsletterowi dowiecie się jako pierwsi! Póki co nie zdradzam co będę pokazywał aczkolwiek będzie to dotyczyło pewnej nowości w mojej ofercie, która wczoraj tuż po godz 21:00 miała miejsce 😉

Mam nadzieję, że bawiliście się dobrze 😀

fotograf na ślub w Płocku

Zapisz się do newslettera i dowiedz się jako pierwszy o nowych wpisach na stronie. W każdej chwili będziesz mógł się z niego wypisać. Szanuję swój czas, Twój również dlatego nie wysyłam spamu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Informuję, że kopiowanie jakichkolwiek elementów tej strony, w tym zdjęć, tekstów i innych elementów graficznych w celu wykorzystania ich w całości, części lub w dowolnej formie zmodyfikowanej w jakichkolwiek publikacjach elektronicznych, na stronach internetowych, lub innych formach, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora Arkadiusza Gmurczyka jest zabronione i nie wyrażam na nie zgody. W przypadku ich bezprawnego użycia będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dane zamieszczone na stronie nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. W celu zakupu zdjęć oraz uzyskania pozwolenia na ich wykorzystanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 503 575 831 lub wiadomość @. Dziękuję za poszanowanie efektów mojej pracy :)


wedding photography